Preview Size Fonts
X Preview Close
Xerography Font
|
Sans Serif
.ttf
42 Downloads
Download
Xerography Font font

Xerography font

Xerography Font font zip file contents

Font NameDateFile Size
xero4.ttf 2005-07-26 23 KB
1001fonts-xerography-eula.txt 2013-09-25 2 KB


Yazı Tipi Ayrıntıları

1001 Ticari Kullanım Lisansları Ücretsiz (FFC)

Önsözü
Bu lisansta 'Xerography', bir veya daha fazla yazı tipi içerebilen belirli bir .zip dosyasını ifade eder. Bu yazı tipleri herhangi bir türde (.ttf, .otf, ...) olabilir ve birlikte bir 'yazı tipi ailesi' veya kısaca bir 'yazı tipi' oluştururlar.

1. Telif Hakkı
Kserografisi, orijinal olması koşuluyla ilgili yazarının fikri mülkiyetidir ve dünyanın birçok yerinde telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır.

2. Kullanım
Xerography, kullanım ırkçı veya yasa dışı olmadığı sürece hem kişisel hem de ticari kullanım için ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilir. Kişisel kullanım, ticari olarak finansal gelir sağlamayan tüm kullanımları ifade eder, örneğin:

- kendiniz için kişisel scrapbooking
- arkadaşlarınız ve aileniz için eğlence amaçlı web siteleri ve bloglar
- el ilanları, posterler, kiliseler için t-shirtler, yardım kuruluşları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar

Ticari kullanım, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir iş ortamında kullanım anlamına gelir:

- kartvizitler, logolar, reklamlar, web siteleri, şirketler için mobil uygulamalar
- t-shirtler, kitaplar, para için satılacak olan giysiler
- el ilanları, giriş ücretini ödeyen etkinlikler için posterler
- serbest grafik tasarım çalışmaları
- doğrudan veya dolaylı gelir sağlayacak her şey

3. Modifikasyon
Kserografisi olmayabilir ilgili yazarı tarafından yazılı izin alınmadan değiştirilmiş, değiştirilmiş, uyarlanmış veya oluşturulmuştur. Bu, indirilebilir yazı tipi zip dosyasındaki tüm dosyaları içerir.

4. Dönüşüm
Kserografi, yazı tipinin adları değiştirmek veya ayrı ayrı glifleri değiştirmek gibi başka bir şekilde değiştirilmediği sürece WOFF, SVG veya EOT web yazı tipleri gibi diğer biçimlere dönüştürülebilir.

5. Dağıtım
Xerography, orijinal indirilebilir zip dosyası olarak özel kullanım için serbestçe kopyalanabilir ve diğer kişilere aktarılabilirken, ilgili yazarı tarafından yazılı izin alınmadan satılamaz veya yayınlanamaz.

6. Gömme
Xerography, uygulama indirmeyi önermek gibi Xerography'yi dağıtmadığı sürece, uygulama kullanıcılarının sayısından bağımsız olarak web veya mobil uygulama gibi bir uygulamaya gömülebilir.

7. Feragat
Kserografi herhangi bir teminat olmaksızın 'olduğu gibi' sunulmaktadır. 1001fonts.com ve Xerography'nin ilgili yazarı, bu yazı tipini kullanmaktan kaynaklanan hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz. Xerography'yi kullanarak bu lisansın şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Xerography Font font download, Xerography Font font.