Preview Size Fonts
X Preview Close
Yacimiento Font
|
Sans Serif
.ttf
46 Downloads
Download
Yacimiento Font font

Yacimiento font

Yacimiento Font font zip file contents

Font NameDateFile Size
yacimiento-font-p.png 2013-06-15 23 KB
OFL.txt 2013-08-09 4 KB
Yacimiento - deFharo.com.URL 2013-06-15 264 B
Yacimiento ExtraBold Ex.ttf 2013-08-09 67 KB
1001fonts-yacimiento-eula.txt 2018-02-20 2 KB


Yazı Tipi Ayrıntıları

1001Fonts Ücretsiz Kişisel Kullanım Lisansı (FFP)

Önsözü
Bu lisansta, 'Yacimiento' bir veya daha fazla yazı tipi içerebilen belirli bir .zip dosyasını ifade eder. Bu yazı tipleri herhangi bir türde (.ttf, .otf, ...) olabilir ve birlikte bir 'yazı tipi ailesi' veya kısaca bir 'yazı tipi' oluştururlar.

1. Telif Hakkı
Yacimiento, orijinal olması kaydıyla ilgili yazarının fikri mülkiyetidir ve dünyanın birçok yerinde telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır.

2. Kişisel Kullanım
Yacimiento, kullanım ırkçı veya yasa dışı olmadığı sürece kişisel kullanım için ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilir. Kişisel kullanım, ticari olarak finansal gelir sağlamayan tüm kullanımları ifade eder, örneğin:

- kendiniz için kişisel scrapbooking
- arkadaşlarınız ve aileniz için eğlence amaçlı web siteleri ve bloglar
- broşürler, posterler, kiliseler için t-shirtler, yardım kuruluşları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar gibi baskılar

3. Ticari Kullanım
İlgili yazarın önceden yazılı izni olmadan ticari kullanıma izin verilmez. Ticari lisans istemek için lütfen yazarla iletişime geçin. Ticari kullanım, aşağıdakiler dahil olmak üzere bir iş ortamında kullanım anlamına gelir:

- kartvizitler, logolar, reklamlar, web siteleri, şirketler için mobil uygulamalar
- t-shirtler, kitaplar, para için satılacak giysiler
- el ilanları, giriş ücreti alan etkinlikler için posterler
- serbest grafik tasarım çalışması
- doğrudan veya dolaylı gelir sağlayacak her şey

4. Değişiklik
Yacimiento, ilgili yazarının yazılı izni olmadan değiştirilemez, değiştirilemez, uyarlanamaz veya üzerine inşa edilemez. Bu, indirilebilir yazı tipi zip dosyasındaki tüm dosyaları içerir.

5. Dönüştürme
Yacimiento, yazı tipinin adları değiştirmek veya ayrı ayrı glifleri değiştirmek gibi başka bir şekilde değiştirilmediği sürece WOFF, SVG veya EOT web yazı tipleri gibi diğer biçimlere dönüştürülebilir.

6. Dağıtım
Yacimiento, orijinal indirilebilir zip dosyası olarak özel kullanım için serbestçe kopyalanıp diğer kişilere aktarılabilirken, ilgili yazarı tarafından yazılı izin alınmadan satılamaz veya yayınlanamaz.

7. Gömme
Yacimiento, uygulama kişisel kullanımda olduğu ve karşıdan yükleme olarak sunma gibi Yacimiento'yu dağıtmadığı sürece web veya mobil uygulama gibi bir uygulamaya gömülebilir.

8. Feragat
Yacimiento herhangi bir teminat olmaksızın 'olduğu gibi' sunulmaktadır. 1001fonts.com ve Yacimiento'nun ilgili yazarı, bu yazı tipini kullanmaktan kaynaklanan hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz. Yacimiento'yu kullanarak bu lisansın şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Yacimiento Font font download, Yacimiento Font font.